Најнови вести

Табела

NBA
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 Атланта ХоуксАтланта Хоукс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Бостон СелтиксБостон Селтикс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Бруклин НетсБруклин Нетс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Шарлот ХорнетсШарлот Хорнетс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Чикаго БулсЧикаго Булс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Кливленд КавалирсКливленд Кавалирс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Далас МавериксДалас Маверикс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Денвер НагетсДенвер Нагетс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Детроит ПистонсДетроит Пистонс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Голден Стејт ВориорсГолден Стејт Вориорс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Хјустон РокетсХјустон Рокетс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Индијана ПејсерсИндијана Пејсерс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Лос Анџелес КлиперсЛос Анџелес Клиперс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Лос Анџелес ЛејкерсЛос Анџелес Лејкерс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Мемфис ГризлисМемфис Гризлис 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Мајами ХитМајами Хит 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Милвоки БаксМилвоки Бакс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Минесота ТимбервулвсМинесота Тимбервулвс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Њу Орлеанс ПеликансЊу Орлеанс Пеликанс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Њујорк НиксЊујорк Никс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Оклахома Сити ТандерОклахома Сити Тандер 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Орландо МеџикОрландо Меџик 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Филаделфија 76ерсФиладелфија 76ерс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Феникс СансФеникс Санс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Портланд Треил БлејзерсПортланд Треил Блејзерс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Сакраменто КингсСакраменто Кингс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Сан Антонио СпарсСан Антонио Спарс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Торонто РепторсТоронто Репторс 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Јута ЏезЈута Џез 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Вашингтон ВизардсВашингтон Визардс 0 0 0 0 0:0 0 0