Најнови вести

Табела

Примера
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Лига на шампиони
1 Атлетико МадридАтлетико Мадрид 1 1 0 0 3:0 +3 3
Лига на шампиони
1 БетисБетис 1 1 0 0 3:0 +3 3
Лига на шампиони
1 ВиљареалВиљареал 1 1 0 0 3:0 +3 3
Лига на шампиони
4 ОсасунаОсасуна 1 1 0 0 2:1 +1 3
Лига Европа
4 Реал МадридРеал Мадрид 1 1 0 0 2:1 +1 3
Квалификации за Конференциска лига
6 Реал СосиедадРеал Сосиедад 1 1 0 0 1:0 +1 3
6 ВаленсијаВаленсија 1 1 0 0 1:0 +1 3
8 ЕспањолЕспањол 1 0 1 0 2:2 0 1
8 Селта ВигоСелта Виго 1 0 1 0 2:2 0 1
10 Атлетик БилбаоАтлетик Билбао 1 0 1 0 0:0 0 1
10 БарселонаБарселона 1 0 1 0 0:0 0 1
10 Рајо ВаљеканоРајо Ваљекано 1 0 1 0 0:0 0 1
10 МајоркаМајорка 1 0 1 0 0:0 0 1
14 СевиљаСевиља 1 0 0 1 1:2 -1 0
14 АлмеријаАлмерија 1 0 0 1 1:2 -1 0
16 КадизКадиз 1 0 0 1 0:1 -1 0
16 ЏиронаЏирона 1 0 0 1 0:1 -1 0
Испаѓање
18 ЕлчеЕлче 1 0 0 1 0:3 -3 0
Испаѓање
18 ХетафеХетафе 1 0 0 1 0:3 -3 0
Испаѓање
18 ВаљадолидВаљадолид 1 0 0 1 0:3 -3 0
Лига на шампиони
Лига Европа
Квалификации за Конференциска лига
Испаѓање