Најнови вести

Табела

Премиер Лига
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Лига на шампиони
1 Манчестер СитиМанчестер Сити 38 29 6 3 99:26 +73 93
Лига на шампиони
2 ЛиверпулЛиверпул 38 28 8 2 94:26 +68 92
Лига на шампиони
3 ЧелзиЧелзи 38 21 11 6 76:33 +43 74
Лига на шампиони
4 ТотенхемТотенхем 38 22 5 11 69:40 +29 71
Лига Европа
5 АрсеналАрсенал 38 22 3 13 61:48 +13 69
Лига Европа
6 Манчестер ЈунајтедМанчестер Јунајтед 38 16 10 12 57:57 0 58
Квалификации за Конференциска лига
7 Вест ХемВест Хем 38 16 8 14 60:51 +9 56
8 Лестер СитиЛестер Сити 1 38 14 10 14 62:59 +3 52
9 БрајтонБрајтон 1 38 12 15 11 42:44 -2 51
10 ВулверхемптонВулверхемптон 2 38 15 6 17 38:43 -5 51
11 Њукасл ЈунајтедЊукасл Јунајтед 1 38 13 10 15 44:62 -18 49
12 Кристал ПаласКристал Палас 1 38 11 15 12 50:46 +4 48
13 БрентфордБрентфорд 2 38 13 7 18 48:56 -8 46
14 Астон ВилаАстон Вила 38 13 6 19 52:54 -2 45
15 СаутемптонСаутемптон 38 9 13 16 43:67 -24 40
16 ЕвертонЕвертон 38 11 6 21 43:66 -23 39
17 Лидс ЈунајтедЛидс Јунајтед 1 38 9 11 18 42:79 -37 38
Испаѓање
18 БарнлиБарнли 1 38 7 14 17 34:53 -19 35
Испаѓање
19 ВотфордВотфорд 38 6 5 27 34:77 -43 23
Испаѓање
20 Норич СитиНорич Сити 38 5 7 26 23:84 -61 22
Лига на шампиони
Лига Европа
Квалификации за Конференциска лига
Испаѓање